Kurumsal eğitim ve gelişim online çevrimiçi zirvesi gerçekleştirildi.

27 Ekim tarihinde Hibrid Öğrenme Modelleri temalı Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Zirvesi Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi.

27 Ekim 2020 tarihinde Hibrid Öğrenme Modelleri temalı Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Zirvesi Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi. Yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlikte, sektörde dijital dönüşümü gerçekleştirmiş birçok profesyonel yol haritalarını katılımcılarla paylaştı.

Covid-19 sonrası tüm kuruluşlar, zor bir dönemden geçen dünyada iş hayatını ayakta tutan organizasyonun her bir bireyinin performansının ne kadar önemli olduğunu deneyimledi. Özellikle bu dönemde, çalışanların verimliliği ve yeteneklerin elde tutulması için eğitim ve gelişim faaliyetlerinin değeri daha da ön plana çıktı. Bu online zirvede; organizasyonların çoklu lokasyonda (ev, iş, saha) eğitim ve gelişim faaliyetlerini aktif olarak sürdürebilmesi için gerekli olan hibrid öğrenme modellerini nasıl geliştirdiğini, öğrenme deneyiminin başarısını nasıl ölçtüklerini ve potansiyellere nasıl yatırımlar yaptıkları paylaşıldı.

Yüksekbilgili Eğitim olarak 27 Ekim 2020’de Zoom Meeting üzerinden canlı yayında gerçekleştirilen Hibrid Öğrenme Modelleri: Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Zirvesinde; Naime Yüksekbilgili (Nişantaşı Üniversitesi - Öğretim Görevlisi / Eğitmen) Hibrit Modellerin Altyapısı: Dünyadan Örnekler, Müge Tuğcu (Penti - Senior Employee Hapinness & Corporate Transformation Manager) Yeni Normalde Öğrenmenin Ritmi, İlkay Öztürk (Infinity Teknoloji – CEO) Mikro ve Mobil Öğrenme Deneyimi, Betül Deniz Yetim (Atasun Optik - Training and Development Executive) Dijital Gelişim Yolculuğu, Dr. Habibe Akşit (FMV - Işık Üniversitesi - Öğretim Görevlisi / Danışman / Koç) Uzaktan Yönetim ve Öğrenme, Duygu Galiba Bahçeci (Havelsan - Academy Leader) Agile Eğitim Anlayışına Geçiş, İbrahim Boylu (Skoda Türkiye - İş Geliştirme Birim Yöneticisi) Hibrit Bir Öğrenme Modeli Geliştirme, Dr. Zeki Yüksekbilgili (Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık - Kurucu / Eğitmen) EEG ile Eğitim Etkinliği Ölçümü ve Fatih Köroğlu (DeFacto - Digital Learnining Specialist) Deneyimsel VR: DeFacto Future Lab sunumlarını gerçekleştirdiler.

Yoğun katılım ile geçen zirve, kurumsal eğitim ve öğrenme temasıyla gerçekleşen alanında beşinci kez düzenlenen bir zirve olarak da dikkat çekiyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma